Up kolej.zdokp.pl (strona główna)Moje wyprawy2005-05-23 linia 390, 388, 395 i 340 Prev Next Slideshow

 Stacja Stawiany, widok w kierunku Kiszkowa, widoczne dodatkowe tory kiedyś, w "dobrych czasach", obsługiwały zwiększony ruch związany z obsługą pobliskiej stacji Paliw w Rejowcu, wg uzyskanej informacji od osoby zamieszkującej na stacji, prawy tor został dodatkowo pobudowany. Na dzień dzisiejszy obsługa bocznicy odbywa się z toru głównego zasadniczego. Na pierwszym planie tor będący przedłużeniem bocznicy do bazy paliw, po prawej tor postojowy, zw102.

 Poprzednie zdjęcie  Następne zdjęcie  Strona indeksu
2005-05-23.114 stawiany widok na stacje od str. slawy.jpg - Stacja Stawiany, widok w kierunku Kiszkowa, widoczne dodatkowe tory kiedyś, w "dobrych czasach", obsługiwały zwiększony ruch związany z obsługą pobliskiej stacji Paliw w Rejowcu,  wg uzyskanej informacji od osoby zamieszkującej na stacji, prawy tor został dodatkowo pobudowany. Na dzień dzisiejszy obsługa bocznicy odbywa się z toru głównego zasadniczego. Na pierwszym planie tor będący przedłużeniem bocznicy do bazy paliw, po prawej tor postojowy, zw102.

Copyright © 2007-2012 by zdokp-bahn[MALPKA]wtvk[KROPKA]pl;
Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

Całkowita ilość zdjęć: 101       |       strona Dexa       |       symulacja ZDOKP z 1985 r. w programie BAHN       |       Pomoc